Умови використання сайту

Шановні відвідувачі!

Згода

Ви знаходитесь на сайті ТОВ «ОМП Маркетинг» (далі – Товариство). Відвідування даного сайту (далі – Сайт) і користування ним здійснюються відповідно до цих Умов використання сайту (далі – Умови) і відповідно до чинного законодавства України. Ці Умови є договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Відвідуючи наш Сайт і працюючи з його змістом, Ви повністю приймаєте ці Умови, підтверджуєте свою ознайомлення з ними і приймаєте на себе зобов’язання щодо їх дотримання. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Умов, будь ласка, негайно припиніть використання Сайту. Ці Умови поширюються також на відносини, пов’язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є користувачами Сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій користувачів Сайту.

Призначеність інформації для обмеженого кола осіб

Використанням цього Сайту Ви підтверджуєте, що є медичним/фармацевтичним працівником/фахівцем у галузі охорони здоров’я (практикуючим або непрактикуючим). Сайт може надавати користувачам широкий обсяг послуг, включно з, проте не обмежуючись, новинами, довідковими ресурсами, персоналізованим контентом, професійною освітою, підвищенням кваліфікації тощо фахівцями у галузі охорони здоров’я та платформою для спілкування. Інформація про продукцію на Сайті призначена виключно для загальних інформаційних цілей для обмеженого кола осіб (спеціалістів сфери охорони здоров’я). Дані про продукцію, доступні на Сайті, можуть не включати повну інформацію медичного характеру. Інформація може відрізнятися в залежності від країни. Необхідно звіряти дані з місцевими джерелами і регуляторними органами щодо інформації, яка відповідає Вашій країні.

Використання Вами інформації та послуг, які Ви отримуєте за допомогою Сайту, у Вашій професійній діяльності, здійснюється Вами на власний розсуд. Відповідальність за оцінку та власне сприйняття інформації, за використання інформації та/або відповідні наслідки цілком покладається на Вас. Відповідно до цієї Угоди Ви гарантуєте, що всі рішення під час проведення профілактики, діагностики, лікування та реабілітації прийматимуться Вами неупереджено та самостійно. Користувачі Сайту несуть відповідальність за дотримання законодавства України та стандартів професійної практики, включаючи, але не обмежуючись, медичною та фармацевтичною практиками.

Інтелектуальна власність

Якщо інше не передбачено законодавством України, будь-яке відтворення, передача, копіювання, тиражування і використання інформації в комерційних цілях заборонені без попереднього письмового дозволу Товариства. Вся інформація, представлена ​​на Сайті, захищена авторським правом, якщо не вказано інше, і може бути використана тільки відповідно до цих Умов, а також з письмової згоди Товариства. Ви повинні зберігати і відтворювати кожне повідомлення про авторське право або інші повідомлення про права, що містяться в будь-якій інформації, яку Ви завантажуєте і використовуєте.

Цей Сайт може також містити найменування продуктів, згадки або посилання на патенти, службову інформацію, технології, процеси або інші права власності. Використання таких товарних знаків, патентів, секретів виробництва, технологій, продуктів, процесів та інших об’єктів прав інтелектуальної власності без згоди власника авторських прав є протизаконним і може передбачати відповідальність відповідно до законодавства України.

Відмова від гарантій

Незважаючи на те, що Товариство докладає значних зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність інформації, інформація може містити технічні неточності або помилки. Товариство залишає за собою право вносити зміни, виправлення і/або поліпшення в розміщувану інформацію, а також в продукти і програми, які описує дана інформація, в будь-який момент і без повідомлення. Товариство не робить будь-яких заяв або запевнень щодо точності будь-якої інформації. Товариство не несе відповідальності за помилки та упущення, які можуть мати місце на Сайті, або пов’язані з ними зобов’язання. Вся інформація надається «як є». Товариство не гарантує повноти і точності інформації, що розміщується на цьому Сайті, або способів її можливого використання. Відповідно відвідувачі Сайту повинні ретельно оцінювати інформацію. Ні Товариство, ні будь-яка третя сторона, яка бере участь у створенні, розміщенні або наданні цього Сайту не несе відповідальності ні за які прямі, випадкові, наступні, непрямі або штрафні збитки, а також упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, що випливають з доступу до даного Сайту, його використання або неможливості його використання, а також з будь-яких помилок або пропусків у вмісті Сайту.

Товариство також не несе відповідальності за шкоду, завдану вашому комп’ютерному обладнанню або іншому майну, а також за можливе зараження їх вірусами, втрату даних внаслідок вашого відвідування Сайту, користування Сайтом і інформацією, скачування Вами інформації, і не несе зобов’язань у зв’язку з перерахованим вище. Товариство залишає за собою право припинити роботу цього Сайту в будь-який момент без попередження і не несучи в зв’язку з цим будь-яких зобов’язань.

Інформація, яку Ви надаєте нам

При використанні цього Сайту Ви погоджуєтесь надавати тільки точну і повну інформацію і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі якщо Ви надасте недостовірну інформацію, або порушите Умови, Товариство має право призупинити або припинити надання вам послуг.

За винятком відомостей, які охоплюються нашою Політикою конфіденційності, викладеною на цьому Сайті, всі повідомлення і матеріали, що передаються вами на Сайт електронною поштою або іншим чином, включаючи будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції тощо, не є конфіденційними або службовими і не будуть сприйматися в такій якості. Інформація, яку Ви передаєте або розміщуєте, може бути використана в будь-яких цілях, включаючи відтворення, розкриття, передачу, публікацію, трансляцію і розміщення в Інтернет, але не обмежуючись перерахованим вище. Більш того, Товариство має право, на власний розсуд і без будь-якої компенсації, використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау і методики, що містяться в повідомленнях, що направляються вами на Сайт, в будь-яких можливих цілях, що не суперечитимуть законодавству України.

Продукти, представлені на міжнародному рівні

Цей Сайт може містити інформацію про продукти і послуги, які представлені на міжнародному рівні, проте не кожен такий продукт або послуга доступні в будь-якій країні. Посилання на продукт або послугу на цьому Сайті не має на увазі, що такий продукт або послуга є або будуть доступними за місцем вашого знаходження. Певні розділи цього Сайту можуть бути призначені виключно для певних видів користувачів або виключно для аудиторій певних країн. Ніщо на цьому Сайті не повинно тлумачитися як просування будь-якого продукту, яке не дозволено нормативно-правовими актами в країні, резидентом якої Ви є.

Посилання на цей Сайт

Товариство не вивчає веб-сайти третіх осіб, які містять посилання на даний Сайт, і не несе відповідальності за вміст таких посилань за межами цього Сайту або будь-які інші сайти, пов’язані посиланнями з Сайтом. Якщо Ви хочете на своєму веб-сайті поставити посилання на цей Сайт, Ви можете поставити посилання тільки на домашню сторінку. Ви не можете ставити посилання на інші сторінки цього Сайту без попередньої письмової згоди з Товариства. Забороняється цитування або використання однієї чи кількох частин цього Сайту на сайті будь-яких третіх осіб без письмової згоди Товариства.

Посилання на інші сайти

Посилання на сайти третіх осіб можуть бути надані в інтересах або для зручності відвідувачів цього Сайту. Якщо Ви вирішуєте покинути даний Сайт і перейти на сайт третьої особи, Ви робите це на свій ризик і з цього моменту ці Умови більше не поширюються на Вас. Товариство не бере на себе жодної відповідальності за посилання з нашого сайту на інші сайти, і, зокрема, ми не несемо відповідальності за точність або законність вмісту таких сайтів. Ми не приймаємо на себе ніякої відповідальності, яка витікає з порушення або упущення в принципах щодо захисту конфіденційної інформації третіх осіб.

Розміщення інформації на цьому Сайті

Незважаючи на те, що Товариство може час від часу перевіряти обговорення і аналогічні повідомлення на Сайті, Товариство не зобов’язане цього робити і не приймає на себе жодних зобов’язань і ніякої відповідальності, що випливають із вмісту будь-яких таких повідомлень, ні за будь-яку помилку, наклеп, наклепницьку заяву, дифамацію, упущення, фальсифікацію, рекламні матеріали, непристойності, порнографію, лихослів’я, розкриття приватної інформації або неточності, що містяться в будь-який інформації в таких повідомленнях на Сайті. Вам заборонено розміщувати або передавати будь-який незаконний, рекламний, загрозливий, наклепницький, дифамаційний, непристойний, скандальний, підбурливий, порнографічний або образливий матеріал чи який-небудь матеріал, який може становити або стимулювати поведінку, що розглядалося би як порушення законодавства України. Ви несете особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку розміщуєте на Сайті, повідомляєте іншим користувачам, а також за будь-які взаємодії з іншими користувачами, які здійснюються на власний ризик.

Інші зобов’язання користувачів Сайту

Користувачам Сайту забороняється:

  • використовувати програмне забезпечення та здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сайту;
  • будь-яким способом, в тому числі, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, злому, намагатися отримати доступ до даних іншого користувача.

Наслідки

Якщо нам стане відомо про те, що Ви порушили будь-яке положення цих Умов, ми можемо негайно вжити необхідних заходів, включаючи заборону користуватися послугами, пропонованими Товариством і видалення будь-якої інформації, даних і вмісту, розміщеного на Сайті даним користувачем, в будь-який час і без попередження. Якщо нам буде завдано шкоди внаслідок Вашого порушення, ми можемо, на власний розсуд, вимагати від Вас відшкодування збитку.

Перегляд та дійсність Умов

Товариство вправі в будь-який момент переглянути ці Умови, оновивши розміщену на Сайті інформацію. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення, якщо не передбачено інше. Ми зобов’язані дотримуватися даних Умов, тому ми рекомендуємо Вам періодично відвідувати цю сторінку для ознайомлення з чинними на даний момент Умовами. Продовження використання Вами Сайту після внесення змін і/або доповнень до цих Умов означає Ваше прийняття і згоду з такими змінами та/або доповненнями. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цих Умов буде визнано недійсним або таким, що не має юридичної сили, це не впливає на дійсність інших положень цих Умов.